Vanilla Cafe

Vanilla Cafe zlokalizowana jest w samym sercu miasta, w zabytkowej XVII-wiecznej kamienicy przy ulicy Krakowskie Przedmieście 12 w Lublinie.

Codziennie zapraszamy na aromatyczną kawę, której zawsze towarzyszy ręcznie robione, kruche ciasteczko z nadzieniem różanym, będące symbolem naszej kawiarni. W naszej witrynie znajdziecie codziennie świeże ciasta oraz desery wyprodukowane przez naszych cukierników – puszyste serniki, wyśmienite torty bezowe, tarty owocowe i tradycyjne szarlotki. W naszej karcie znajdziecie również delikatne przekąski, naleśniki, makarony, sałatki dania główne i owoce morza. Dania serwowane w naszej kawiarni są efektem śródziemnomorskich inspiracji kulinarnych, poszukiwań nowych smaków, odkrywania niecodziennych składników i sposobów ich łączenia. Staramy się by Wasze podniebienie mogło zasmakować w oryginalnych i nietuzinkowych potrawach.

Wszystkie serwowane przez nas potrawy przygotowywane są na miejscu w oparciu o najwyższej jakości składniki i sprawdzoną recepturę. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość serwowanych potraw oraz zadowolenie naszych Klientów – dlatego też jeśli cenisz sobie komfort w niebanalnie urządzonych wnętrzach oraz oczekujesz profesjonalnej, życzliwej obsługi– powinieneś odwiedzić Vanilla Cafe.